Myphone A1000-50500 microUSB / micro USB gyári hálózati töltő 100V-240V / 200mA / 47-63mHz / 4. 5-9. 5V / MAX. 500mA
100V-240V / 200mA / 47-63mHz
4. 5-9. 5V / MAX. 500mA