Mean Well GST60A24-P1J asztali tápegység 116666AC-DC Adapter, 60W, 24 VDC, 2, 5A, IEC C14 bemenet, 1, 8 m.
- Állandó feszültségű, asztali tápegység.
- Túlterhelés, túlfeszültség elleni védelem.
- Zárlat, túlmelegedés ellen védett.
- Univerzális AC bemenet.
- Teljesen zárt műanyag tok.
- Energy Efficiency Level VI szabvány.
- IEC C14 bemeneti csatlakozó.
- 5, 5/2, 1 kimeneti csatlakozó.
- Bemeneti feszültség: 90- 264VAC, 135-370VDC.
- Teljesítmény: 60W.
- Kimeneti feszültség: 24VDC.
- Kimeneti áram max.: 2. 5A.
- Üzemi hőmérséklet: 90, 5%.
- Kimeneti vezeték hossz: 1, 8m.
- Külső méretek: 125 x 50 x 31. 5mm.