Kapcsoló relé 1 db Eltako R12-110-12V Névleges feszültség: 12 V Max. kapcsolási áram: 8 A 1 záró,... - Jelenlegi ára: 9
Kapcsoló relé 1 db Eltako R12-110-12V Névleges feszültség: 12 V Max. kapcsolási áram: 8 A 1 záró, 1 nyitó
Termék azonosító: 812238
Eltako telepítőrelé R12-110-12V
Moduláris készülék
Felszerelés a DIN-EN 60715 TH35 szerelősínre
Kézi működtetésű
Ezek moduláris eszközök, amelyek a DIN-EN 60715 TH35 DIN sínre szerelhetők. Ezenkívül rendelkezik egy kézi felülbírálással és egy eltolási helyzetjelzővel is, egy 18 mm széles és 55 mm mély elválasztóegységgel. A működési ciklus 100%, a vezérlőteljesítmény-követelmény 1, 9 W. A készüléken a következő érintkezők vannak: 1 NEM érintkező, 2 NEM érintkező, 1 NEM érintkező és 1 NC érintkező, 2 NC érintkező (zárt áramkörrel rendelkező relé, csak 230 V). Ahol az érintkező távolsága 3 mm, és a teszt feszültsége az érintkezőtől az érintkezőig 2000 V, a vezérlő terminál és az érintkező között pedig 4000 V.